Přátelský zápas starší přípravky 6.4.2023 proti Bystřici nad Pernštejnem

FKD/SKPN A - Bystřice nad Pernštejnem A 17:6

FKD/SKPN B - Bystřice nad Pernštejnem B 6:33

Sestava:

A) Jurnečka Matěj, Kliparchuk Dmytro, Lola Jan, Pavlíček Matyáš, Pospíšil Ondřej (SKPN), Přikryl Radek, Šnédar Matěj,

B) Bartoš Eduard, Dvořáček Jan, Kliparchuk Vladyslav, Knesl Kryštof (SKPN), Merta Ondřej, Přikryl Vít, Příkrylová Kateřina, Urban Tomáš (SKPN),

Postihla nás hodně velká marodka a tak jsme museli improvizovat. Několik hráčů z "B" přesunout do "A" a "B" tým doplnit hráči ročníku 2014.

A - předvedl po většinu zápasu předvedl výborný výkon a zaslouženě zvítězil. V úvodu zápasu se ve vynikajícím světle předvedl Radek Přikryl, autor 4 gólu z prvních 5. Bohužel po přišlápnutí levé nohy došlo k jeho zranění a po vytření se ukázalo, že má odštípnutou kůstku na kotníku levé nohy a dostal sádru. Radku trpělivě to přežij, nezanevři na fotbal a těšíme se na tvůj návrat. Ve druhém poločase se ke skvělému výkonu rozehrál neúnavný záložník Lolík.

B - tým doplatil na velkou nesehranost a neúčast dospělého trenéra. Tímto děkuji Tondovi Pospíšilovi za vedení týmu po tři čtvrtiny trvání zápasu (hráli jsme cca 90 minut). Kluci a Katko hlavu vzhůru, za každou zkušenost se musí nějak zaplatit.

Věřím, že příště se sejdeme ve větším počtu a fotbalový výkon převedeme na obou hřištích.

Děkujeme SKPN za zapůjčení návleků.