Fotbalový klub Doubravník

Nástěnka


Sezóna 2023/2024

Budeme hrát dvě soutěže

Okresní přebor ZR starších přípravek, sk. C a

krajskou soutěž Jihomoravského kraje společně s AFK Tišnov

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rozlosování OP ZR jaro 2023/2024:

Jarní část soutěže:

  1. kolo 21.4.2024 neděle hřiště Žďár nad Sázavou (43 km) 10:00 Žďár nad Sázavou - Doubravník, 11:20 Doubravník - Polnička
  2. kolo 28.4.2024 neděle hřiště Doubravník 13:00 Doubravník - Nová Ves, 15:40 Doubravník - Dolní Rožínka
  3. kolo 4.5.2024 sobota hřiště Hamry nad Sázavou (45 km) 11:20 Moravec - Doubravník, 12:40 Hamry nad Sázavou - Doubravník
  4. kolo 12.5.2024 neděle hřiště Polnička (48 km) 11:20 Radostín nad Oslavou - Doubravník, 12:40 Polnička - Doubravník
  5. kolo 18.5.2024 sobota hřiště Doubravník 13:30 Doubravník - Měřín U11, 16:00 Doubravník - Osová Bítýška
  6. kolo 26.5.2024 neděle hřiště Nová Ves (29 km) 11:20 Nové Město na Moravě - Doubravník, 12:40 Nová Ves - Doubravník
  7. kolo 2.6.2024 neděle hřiště Radostín nad Oslavou (39 km) 11:20 Osová Bítýška - Doubravník, 12:40 Radostín nad Oslavou - Doubravník
  8. kolo 9.6.2024 neděle hřiště Měřín (51 km) 11:20 Jívoví - Doubravník, 12:40 Měřín U11 - Doubravník


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Přátelské zápasy a turnaje:

  1. 15.6.2024, sobota 15.6.2024, 9:00 - 13:00 turnaj v Lysicích. další účastníci: Letovice, Hradec nad Svitavou, Žijeme Hrou 1, 2,3


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tréninky:

Jarní část sezóny:

  • čtvrtek od 16:0 do 18:00 na hřišti za mlýnem v Doubravníku, 9.4. čas tréninku 17:00 až 18:30;
  • úterý od 16:0 do 18:00 na hřišti za mlýnem v Doubravníku, 11.4. čas tréninku 17:00 až 18:30;


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Čísla dresů pro podzimní část sezóny 2023/24 v OP ZR:

1 - brankář,

2 - Štěpita Daniel,

3 - Veselý Ondřej,

4 - Šenk Jakub,

5 - Pilát Robert,

6 - Dobeš Tadeáš,

7 - Přikryl Radek,

8 - Bartoš Eduard,

9 - Pavlíček Matyáš,

10 - Jurnečka Matěj,

11 - Feifer Matyáš,

12 - Poňuchálek Antonín,

13 - Chludilová Rozárka,

14 - Šnédar Daniel,

15 - volné,

16 - Přikrylová Kateřina,

17 - Zvonař Vít,

18 - Železný Vojtěch,

19 - Medřík Matyáš,

20 - Valenta Ondřej,

21 - Přikryl Vít,

22 - brankář

Hráči, kteří zde nejsou uvedeni budou mít číslo hráče, který bude chytat nebo, který se zápasu nezúčastní.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Členské příspěvky:

Pro sezónu 2023/2023 jsou členské příspěvky ve výši 1 000,-- Kč.

Na vyžádání bude vydán pokladní doklad pro pojišťovnu.


Přehled o zaplacení:

Bartoš Eduard - zaplaceno

Dobeš Tadeáš - zaplaceno

Chludilová Rozárka

Feifer Matyáš - zaplaceno

Jurnečka Matěj - zaplaceno

Kliparchuk Vladyslav - zaplaceno

Medřík Matyáš

Pavlíček Matyáš - zaplaceno

Pilát Robert - zaplaceno

Poňuchálek Antonín - zaplaceno

Přikryl Radek - zaplaceno

Přikryl Vít - zaplaceno

Přikrylová Kateřina - zaplaceno

Šenk Jakub - zaplaceno

Šnédar Daniel

Štěpita Daniel - zaplaceno

Valenta Ondřej - zaplaceno

Veselý Ondřej - zaplaceno

Zvonař Vít

Železný Vojtěch - zaplaceno

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Praní dresů:

Při praní dresů se pravidelně střídají jednotliví hráči.

  • Matěj Jurnečka: 2.9.2023;
  • Eduard Bartoš : 9.9.2023; 24.3.2024;
  • Feifer Matyáš: 16.9.2023; 9.3.2024
  • Kliparchuk Vladyslav: 24.9.2024;
  • Pavlíček Matyáš: 28.9.2023; 21.4.2024
  • Přikrylová Kateřina: 15.10.2023, 4.5.2024
  • Přikryl Vít: 22.10.2023, 29.3.2024
  • Štěpita Daniel: 29.10.2023, 28.4.2024
  • Dobeš Tadeáš: 26.11.2023
  • Železný Vojtěch: 2.12.2023
  • Přikryl Radek: 6.1.2024
  • Poňuchálek Antonín: 28.1.2024, 18.5.2024
  • Valenta Ondřej: 17.2.2024
  • Veselý Ondřej: 25.2.2024, 12.5.2024
  • Šnédar Daniel: 6.4.2024