Turnaj KFS Vysočina v Bystřici n. Pern. 2.4.2023
02.04.2023 9:00

Turnaje jsme ze zúčastnili spolu z hráči z Nedvědice, měli jsme vytvořit jedno mužstvo a byli jsme rádi, že jsme ho vůbec dali do hromady. Pořád nás trápí velká marodka a opakujíci se nemoci. Počasí také nebylo úplně na fotbal, ještě že přestalo po prvním zápasu pršet. i tak byla zima jako ...Kluci a Zuzka nehráli špatně, občas jsme i zahrozili a dali gól nebo se dostali do šance. První 3 zápasy byli dobré, poslední dva se Žďárem a Třebíčí na nás už byla vidět únava a nízký věkový průměr našeho teamu.

Umístili jsme zase na šestém místě, odvezli jsme si malý pohárek.

Sestava:

Dan Šnédar, Vlad Kliparchuk, Kuba Šenk, Robert Pilát, Mojda Přikryl, Lukáš Šikula, Zuzanka Hájková

D/N – Vrchovina 0:6

D/N – Bystřice 3:5

Góly: Kliparchuk 2, Pilát

D/N – Ždár dívky 3:1

Góly: Kliparchuk, Hájková

D/N – Žďár n. S. 1:11

Gól: Kliparchuk

D/N – FŠ Třebíč 1:9

Gól: Šenk

Děkuji klukům a Zuzce za bojovný výkon, nic nevzdali a snažili se a také rodičům Dana že museli upravit rodinný program, když jsem Dana v 8 vytáhl z postele