FK Doubravník - Měřín B
A-tým
01.09.2024 16:00

FK Doubravník - Měřín B 3:1 (0:0)

Sestava FK Doubravník: Lipovský Jakub - Šibor Radek, Beran Tomáš, Slámečka Jan - Čepička Vladimír (61" Fišer Marek), Haman David, Muller Ondřej (81" Němec Petr), Jedlička Vojtěch (81" Šikula Marek) - Vojta Miroslav, Jedlička Michal (46" Škaroupka Tomáš), Gibfried Ondřej (61" Mičánek Tomáš)

Střelci FK Doubravník: Vojta Miroslav 2x, Mičánek Tomáš 1x

Za nádherného počasí, před početnou diváckou kulisou, předvedl náš tým výborný výkon a šel od začátku cílevědomě za vítězství. Škoda je jen velkého množství neproměněných šanci, zejména v 1. poločase. Ve druhém poločase předvedli domácí hráči několik krásných kombinačních akcí od vlastní brány, přes několik hráčů až do zakončení na soupeřovu bránu. Bohužel ke gólu vedly jen 3, šancí bylo minimálně 2x tolik.

Soupeř podal výkon, který vůbec neodpovídá postavení v tabulce, hrál velice dobře.