FK Doubravník - SK Rožná
A-tým
29.09.2024 15:30

FK Doubravník - SK Rožná 0:0

Sestava FK Doubravník: Hanáček Pavel - Šibor Radek, BeranTomáš, Šikula Marek (59' Csizmár Tomáš) - Šikula Radim (44' Švadlenka Martin), Müller Ondřej, Škvařil Michael (37') Haman David, Jedlička Vojtěch - Slámečka Jan, Gibfried Ondřej (59' Němec Petr)

Střelci FK Doubravník:

Po ospalém a rozpačitém počátku se naši borci dostávali do tempa. Ke konci poločasu je přibrzdilo přísné vyloučení kapitána. Druhý poločas domácí odehráli ve velice slušném tempu. Vytvořili slušné gólové šance, ale míč do sítě se jim nepodařilo dostat. Hosté se do "16" dostávali pouze sporadicky. Přesto si vytvořili jednu 100% šanci, kterou však Pavel v bráně zázračně zlikvidoval.

I přesto, že domácím chyběli dva dlouhodobě nejlepší střelci, je remíza ztrátou.