Radostín nad Oslavou - FK Doubravník 2:4
24.08.2024 16:30

Radostín nad Oslavou - FK Doubravník 2:4 (1:2)

Sestava FK Doubravník: Jakub Lipovský - Radek Šibor, Michael Škvařil, Tomáš Beran - Radim Šikula, David Haman, Ondřej Muller, Jan Slámečka (55" Tomáš Mičánek) - Vladimír Čepička (74" Šikula Marek), Michal Jedlička (90" Libor Jaroš), Ondřej Gibfried (62" Tomáš Csizmár)

Střelci FK Doubravník: David Haman 2x. Ondřej Gibfried, Ondřej Muller

I přes 4 vynucené změny v základní sestavě navázal tým muže ve výborné výkony z předchozích zápasů a po většinu času diktoval tempo hry. Jediné co může mrzet je neproměňování šancí, 1. poločas měl být alespoň 4:1. Prostřední část 2. poločasu byla z naší strany nejslabší a soupeř si vytvořil několik šancí, ale na víc než jeden vstřelený gól to nestačilo. Závěr utkání už byl opět zcela v naší režii. Mužstvo jako celek podalo výborný výkon.