Velké Meziříčí C - FK Doubravník
A-tým
11.08.2024 10:00

FC Velké Meziříčí C - FK Doubravník 5 : 5 (2:3)

Sestava FK Doubravník: Hanáček Pavel - Beran Tomáš, Škvařil Michael, Šibor Radek - Čepička Vladimír (56" Slámečka Jan), Haman David, Vojta Miroslav, Jedlička Vojtěch - Gibfried Ondřej (72" Šikula Marek), Jedlička Michal (82" Csizmár Tomáš)

Střelci FK Doubravník: Jedlička Michal 2x, Vojta Miroslav 2x, Haman David 1x

Teprve ve 4. zápase s tímto týmem se nám pod vedením nového trenéra Libora Jaroše a s dvěma kvalitníma posilama - Pavlem Hanáčkem a Davidem Hamanem - podařilo vybojovat alespoň remízu. Vzhledem k průběhu zápasu, výkonu a vedení 5:2 je to vlastně ztráta. Doufáme, že naši borci budou předvádět i nadále kvalitní výkon, jak se jim to dařilo v prvním mistrovském utkání a ve dvou přípravných zápasech.

Výsledky přípravných zápasů:

SK Ujčov - FK Doubravník 1:3 (Jedlička Michal 2x, Šikula Radim 1x)

FK Doubravník - FC Medlánky 4:2 (Haman David 1x, Gibfried Ondřej 1x, Jedlička Vojtěch 1x a Němec Petr 1x).