FK Doubravník - FC Žďár nad Sázavou 1:9 (1:4)
20.10.2024 15:00

Sestava FK Doubravník: Bartoš Eduard, Dvořáček Jan, Feifer Matyáš, Lola Jan, Pavlíček Matyáš, Pleský Tomáš, Poňuchálek Antonín, Přikryl Radek, Přikryl Vít, Šnédar Daniel, Šnédar Matěj, Štěpita Daniel, Tonda

Střelci FK Doubravník:

Výsledek vypadá hrozně, naštěstí se totéž nedá říci o herní projevu. Ten byl velice solidní a nebýt několika zbytečných chyb v obranné fázi a při troše štěstí v koncovce, mohl být výsledek podstatně veselejší.

A to Žďár, zřejmě z velkých obav z našich borců, přivezl na zápas 8 hráčů, kteří nastupují za "A" tým v nevyšší žákovské lize v republice. Za to mi jsme měli značné problémy tým vůbec složit početně, a tak jsme povolali i tři borce z přípravky. Všichni hráči na hřišti se příkladně snažili a bojovali co jim síly stačily. Samozřejmě proti velké kvalitě to bylo hodně složité. Přesto náš divácký kotel konstatoval, že byl s výkonem týmu velice spokojený. A to je pro kluky jistě velké ocenění.