Mladší žáci
01.09.2024 13:30

Moravec - FK Doubravník 6:0 (1:0)

Sestava FK Doubravník: Bukal Šimon, Dvořáček Jan, Feifer Matyáš, Jurnečka Matěj, Lola Jan, Pavlíček Matyáš, Pařil Richard, Pleský Tomáš, Přikryl Radek, Přikryl Vít, Veselý Ondřej.

První poločas nám vůbec nevyšel a díky nepřesné a neurovnané hře jsme umožnili soupeři se dostat do výrazného vedení 5:0. Ve druhém poločase jsme přeskupili obsazení jednotlivých postů, bohužel výsledek se nám korigovat nepodařilo. Věřím, že v příštím zápase předvedeme lepší výkon a zaznamenáme i lepší výsledek.

Přátelské utkání FK Doubravník - Střelice
Mladší žáci
30.08.2024 17:00

FK Doubravník - Střelice 0:4

Sestava FK Doubravník: Bartoš Eduard, Bukal Šimon, Dvořáček Jan, Feifer Matyáš, Jurnečka Matěj, Lola Jan, Pařil Richard, Pavlíček Matyáš, Pleský Tomáš, Sedláček Tomáš (povolený starší hráč), Schild Jan, Šenk Jakub, Šnédar Daniel, Veselý Tomáš

Přátelské utkání hrané 3x20 minut jsme odehráli, až na Matyáše F., zcela bez lomnické části týmu a tak jsme povolali posily z přípravky.

FK Doubravník - Nové Město na Moravě B 3:2