FK Doubravník - Nové Město na Moravě B 3:2
25.08.2024 14:00

FK Doubravník Nové Město na Moravě B 3:2

Sestava FK Doubravník: Matyáš Feifer - Šimon Bukal, Richard Pařil, Ondřej Veselý - Jan Lola, Eduard Bartoš, Vít Přikryl - Tadeáš Dobeš, Matěj Jurnečka - Jan Dvořáček, Matyáš Pavlíček, Tomáš Pleský, Radek Přikryl, Ondřej Valenta

Střelci FK Doubravník: Eduard Bartoš 2x, Matěj Jurnečka

Před utkáním by mě ani v nejhezčím snu nenapadlo, že hned v prvním soutěžním utkání vstřelíme první gól, ale nejen to, že ten zápas dokonce vyhrajeme, a že vítězství nebude dílem náhody, ale velice slušného fotbalového výkonu. I když jsme 2x prohrávali, vždy se nám podařilo vyrovnat a díky nesmírné bojovnosti, jsme 3 minuty před koncem vsítili vítězný gól.

Zápas se nám mimořádně vydařil, musíme však jít krok za krokem a k dalším zápasům přistupovat s pokorou a snahou o co nejlepší výkon.

Děkuji všem aktérům zápasu, tedy hráčům trenérům, rozhodčím i úžasným divákům.