FK Doubravník - Štěpánov/Vír, 3. kolo OP mladších žáků ZR
08.09.2024 16:00

FK Doubravník - Štěpánov/Vír 1:3 (1:1)

Sestava FK Doubravník: Feifer Matyáš - Veselý Ondřej, Pařil Richard, Pleský Tomáš - Přikryl Vít, Bukal Šimon, Lola Jan - Jurnečka Matěj, Přikryl Radek - Dvořáček Jan, Pavlíček Matyáš, Poňuchálek Antonín, Štěpita Daniel, Valenta Ondřej,

Střelci FK Doubravník: Přikryl Radek

Výsledek ne zcela odpovídá výkonu našich hráčů. Zejména ve 2. polovině prvního poločasu jsme hráli velice dobře. Bohužel gól jsme vsítili pouze jeden a nic nepomůže, že jsme nastřelili tyč a břevno, neproměnili několik brejků a vyložených šancí. Je určitě velká škoda, že jsme nezískali alespoň bod. Soupeř však vůbec nehrál špatně a na navíc na rozdíl od nás dokázal využít v podstatě všechny možnosti, které si vytvořil. Udělil nám lekci z produktivity.

Naši hráči si zaslouží velkou pochvalu za velikou bojovnost a snahu, diváci pak za vytvoření skvělé fotbalové atmosféry.