3. kolo OP starších přípravek
16.09.2023 13:00

FK Doubravník - Štěpánov 8:9 (5:6)

FK Doubravník - Vír 18:6 (9:3)

Sestava FK Doubravník: Bartoš Eduard, Dobeš Tadeáš, Feifer Matyáš, Jurnečka Matěj, Kliparchuk Vladyslav, Pilát Robert, Poňuchálek Antonín, Přikryl Radek, Přikryl Vít, Přikrylová Kateřina, Šenk Jakub, Šnédar Daniel, Veselý Ondřej, Železný Vojtěch

Do prvního zápasu jsme měli velice špatný nástup a hodně rychle jsme prohrávali 0:3. Následně jsme sice přidali, ale neustále jsme jen dotahovali a ani vyrovnat jsme nestihli. Výkon byl dost nervózní a křečovitý.

Ve druhém utkání jsme také rychle prohrávali, ale konečně se nám začalo dařit proměňovat šance a výsledkem byly krásné akce a spousta pěkných gólů. Jsem rád, že některým hráčům se podařilo vstřelit první gól v mistrovském utkání (Katka, Vojta, Robert a Tadeáš) a velice mě potěšil výkon některých hráčů, např. Kubův v záloze a Toníkův v obraně. Velkým příslibem se mi jeví Tadeáš, jen ta levá noha.

Děkuji všem hráčům za velkou bojovnost a snahu, ve druhém zápase navíc za krásnou hru.

Rodičům děkuji za velkou pomoc při organizaci a podpoře hráčů.

Ještě jedna věc mě mimořádně potěšila, a to obrovská radost všech spoluhráčů, když vstřelili gól Robert a Katka. Toto skvěla reakce jejich spoluhráčů je pro mě větším vítězstvím než to fotbalové. Díky Vám všem.