Fotbalový klub Doubravník


Zápas


FK Doubravník - 1. kolo jarní části OP přípravek starších
Starší přípravka
21.04.2024 10:00

FK Doubravník - Žďár nad Sázavou 6:14

FK Doubravník - Polnička 9:5


Sestava FK Doubravník: Bartoš Eduard, Feifer Matyáš, Jurnečka Matěj, Pavlíček Matyáš, Poňuchálek Antonín, Přikryl Radek, Přikrylová Kateřina, Šnédar Daniel, Veselý Ondřej

Střelci FK Doubravník: Bartoš Eduard 4x, Veselý Ondřej 4x, Přikryl Radek 3x, Poňuchálek Antonín 2x, Jurnečka Matěj 1x, Pavlíček Matyáš 1x


Problémy nastaly ještě dříre než jsme začali. Z 13 nominovaných se dostavilo 9, pozornnost a zájem o zápasy skoro vůbec žádný. To vše se nakonec podařilo poměrně úspěšně překonat.

Začátek zápasu proti Žďáru byl takový, že jsem si říkal, že nemůžeme prohrát. Hráli jsme aktivně a více na polovině soupeře. Rozdíly, které vedly k naši porážce, byly v individuálních dovednosti jednotlivců, v rychlosti přechodu do útoku a hlavně v efektivitě koncovky. Zápas velice slušné úrovně z obou stran a výsledek je pro nás dost krutý.

Proti Polničce, s vyjímkou cca 10 minut ve druhém poločase, jsme byli viditelně lepším a fotbalovějším týmem. Nezalekli jsme se neuvěřitelně urostlých soupeřů a poměrně slušnou kombinační hrou jsme je přehrávali. Vítězství zcela zasloužené.

Individální výkony Matyáše Pavlíčka, Ondry Veselého a Edy Bartoše byli silně nadprůměrné.

Děkuji hráčům i rodičům, že jsem společně zvládli všchny překážky.

Zpět Všechny zápasy