FK Doubravník - halový turnaj v Kunštátě 6.1.2024
06.01.2024 13:10

FK Doubravník - halový turnaj v Kunštátě 6.1.2024 22:6

Sestava FK Doubravník: Bartoš Eduard, Dobeš Tadeáš, Feifer Matyáš, Chludilová Rozárka, Kliparchuk Vladyslav, Poňuchálek Antonín, Přikryl Radek, Přiktyl Vít, Šnédar Daniel, Veselý Ondřej

Střelci FK Doubravník: Kliparchuk Vladyslav 9x, Přikryl Vít 5x, Přikryl Radek 3x, Bartoš Eduard 2x, Dobeš Tadeáš 2x a Šnédar Daniel 1x

Přehled výsledků:

FK Doubravník - Hradec nad Svitavou 4:3

FK Doubravník - Žijeme Hrou bílá 9:0

FK Doubravník - Žijeme Hrou růžová 4:2

FK Doubravník - RDR akademie (Rájec, Doubravnice, Ráječko) 5:1

Od první do poslední minuty předváděli všichni naši borci výborné výkony. Vytknout snad je lze pouze chvilkové polevení ke konci zápasu s Hradcem. V zápase proti ŽH bílý jsme snad nenechali soupeře vystřelit na naši bránu. Proti týmu ŽH růžový jsme viděli vynikající vyrovnané utkání s výbornými individuálními výkony na obou stranách. O našem vítězství rozhodl neskutečný výkon Matyáš v brance, v podstatě bezchybný výkon obránců Tadeáše, Daniela, Ondry a Tondy a neustále nebezpeční útočníci Vlad, Vítek Rozárka, Radek a Eda. Největší obyvu jsme měli z urostlého týmu RDR, ale zápas se nakonec proměnil v naši exibici a byl pro nás nádhernou tečkou za celým turnajem.

Děkuji všem hráčům za krásný sportovní zážitek, rodičům za výraznou pomoc při organizaci, za dopravu a v neposlední řadě za morální podporu a povzbuzování. Jen tak dál.