Přátelská utkání FK Doubravník - Dolní Loučky
18.06.2024 17:00

FK Doubravník A - Dolní Loučky A 13:22

FK Doubravník B - Dolní Loučky B 9:8

Sestava FK Doubravník: Bartoš Eduard, Dvořáček Jan, Jurnečka Matěj, Kliparčuk Vladyslav, Medřík Matyáš, Poňuchálek Antonín, Pavlíček Matyáš, Přikryl Radek, Přikryl Vít, Přikrylová Kateřina, Šenk Jakub, Šnédar Daniel, Štěpita Daniel, Urban Tomáš, Valenta Ondřej, Železný Vojtěch

Střelci FK Doubravník: Bartoš Eduard 5x, Přikryl Radek 5x, Kliparchuk Vladyslav 4x, Dvořáček Jan 2x, Šnédar Daniel 2x, Jurnečka Matěj 1x, Pavlíček Matyáš 1x, Valenta Ondřej 1x, Železný Vojtěch 1x

Přátelské utkání hráno za pěkného, ale příliš teplého počasí přineslo velice slušnou kvalitu, hodně krásných fotbalových akcí a velké množství gólů.

A tým doplatil na neproměňování šancí a hrůzostrašnou třetí čtvrtinu (hráno 4x15 minut). Ve zbývajícím čase držel s vítězem OP Brno - venkov krok a byl mu důstojným protivníkem.

B tým díky kolektivnímu pojetí držel se soupeřem po celé utkání krok.

Byl jsem velice potěšen, že přestože nám chybělo 6 hráčů, tak jsme i bez mladší přípravky byli schopni složit dva týmy.

Děkuji hráčů za předvedený výkon i překonání sama sebe v tak velkém horku.