Zápas roku
24.06.2023 15:15

Starší přípravka FKD - maminky FKD 6:5 po prodloužení

Sestavy:

FK Doubravník starší přípravka: Auda Jakub, Bukal Šimon, Feifer Matyáš, Jurnečka Matěj, Kliparchuk Dmytro, Lola Jan, Merta Ondřej, Pařil Richard, Pavlíček Matyáš, Přikryl Radek, Přikryl Vít, Přikrylová Kateřina, Šnédar Matěj, Štěpita Daniel (z kmenových hráčů se nezúčastnili: Dvořáček Jan, Kliparchuk Vladyslav, Pleský Tomáš a Schild Jan a tréninkový partner Pospíšil Ondřej) - trenér Shchablo Leonid)

FK Doubravník maminky: Bukalová Natálie, Bukalová ....., Feifrová Jana, Lolová Jana, Kairinka, Pařilová Věra, Přikrylová Jana, Přikrylová Lenka, Přikrylová Monika, Šnédarová Kateřina, Štěpitová Jana - trenér Jedlička Miroslav

Za krásného počasí jsme viděli neočekávaně velmi kvalitní zápas velice vysoké úrovně, kdy se vedení přlévalo z jedné strany na druhou. Starší přípravka vyrovnala až v samotném závěru a v prodloužení vstřelila vítězný gól.

Nutno podotknout, že k velké vyrovnanosti výrazně přispělo, že maminky hrály v 8 a starší přípravka v 6. Přesto je nutné konstatovat, že jste maminky byly skvělé.

Po ukončení hlavního zápasu na přání děti proběhlo doplňkové utkání mezi starší přípravkou a tatínky.

Sestava tatínků FK Doubravník: Bukal Martin, Feifer Lukáš, Jurnečka Vlastimil, Pavlíček Martin, Pařil Zdeněk, Přikryl Pavel, Přikryl Radek, Pustina Bohuslav, Šnédar Marek, Štěpita Jan.

FK Doubravník starší přípravka - FK Doubravník tatínci 3:5

Kluci v čele s kapitánkou Katkou byli soupeři, kde většina hráčů má za sebou fotbalovou minulost, hodně vyrovnaným souopeřem a ke konci, kdy se u soupeře projevily důsledky věku, i mírně přehrávat a díky tomu vstřelili "Zlatý" gól, který určil vítěze.