Zápasy v Polné

FKD/SKPN 2013 - Polná 1:18

FKD/SKPN 2012 - Polná 5:15

FKD/SKPN 2013 - Polná 3:16

Sestava FKD/SKPN: Auda Jakub, Bukal Šimon, Hovorka Vojtěch, Lola Jan, Kliparchuk Dmytro, Kliparchuk Vladyslav, Knesl Kryštof, Kocmanová Mia, Ondrová Nela, Pařil Richard, Pospíšil Ondřej, Sedlák Matyáš, Schild Jan, Schmídt Richard, Šnédar Matěj, Vacenovský Tobias, Víchová Adriana, Veselý Ondřej

Velkým pozitivem, že i přes velké množství omluven, jsme měli na zápasech slušný počet hráčů.

Poprvé jsme nastoupili v nových netradičních zelených dresech a tým 2012 je ve svém prvním zápase skvěle potřit a to nejen výsledkem, ale zejména výkonem. Ve druhém zápasu nám na začátku zápasu ujel vlak, a pak už jsme vše marně doháněli.

Tým 2013 nemohu hodnoti, jelikož jsem z jejich zápasu nice neviděl.

"Dvanáckám" děkuji za perfektní výkon v prvním zápase. Ne nadarmo se 4 z vás dostali do okresního výběru. Věřím, že na tento výkon navážete v příštím zápase v Doubravníku.