Halový turnaj v Kunštátě 25.11.2023
25.11.2023 9:00

FK Doubravník - halový turnaj v Kunštátě 20:5

Sestava FK Doubravník: Dobeš Tadeáš, Feifer Matyáš, Kliparchuk Vladyslav, Pavlíček Matyáš, Pilát Robert, Přikryl Radek, Přikryl Vít, Šenk Jakub a Štěpita Daniel.

Střelci FK Doubravník: Přikryl Vít 7x, Kliparchuk Vladysla 5x, Pavlíček Matyáš 2x, Přikryl Radek 2x, Dobeš Tadeáš 1x, Pilát Robert 1x, Šenk Jakub 1x a Štěpita Daniel 1x.

Výsledky:

• FKD - Drásov 4:0
  • FKD - Svratka Brno 3:4
  • FKD - Žijeme Hrou červení 4:1
  • FKD - výběr OFS Blansko dívky 4:0
  • FKD - Žijeme Hrou červení 5:0

Vynikající výsledky, vynikající výkony, výborný začátek zimní sezóny. Nejlepší zápas se Svratkou Brno. Škoda, že vedení 3:1 jsme nenavýšili, ale soupeř hrát velice dobře a byl nakonec o gól šťastnější. V ostatních zápasech jsme poměrně jasně přehrávali a při lepší koncovce mohlo být vstřelených gólů podstatně více. Mezi diváky jsem zaslechl "Kdo jsou ti zelení? Hrají jako čerti". Výborný výkon předvedl Matyáš Feifer v brance a dvojice střelců Vítek a Vlad, ale i ostatní hráli velice dobře. Jen tak dál.