Přátelské utkání FK Doubravník-Tišnov
29.10.2023 9:00

FK Doubravník - AFK Tišnov 10:14

Sestava FK Doubravník: Bartoš Eduard, Kliparchuk Vladyslav, Němec Mikuláš, Poňuchálek Antonín, Přikrylová Kateřina, Šnédar Daniel, Štěpita Daniel, Štěpita Matěj, Valenta Ondřej, Železný Vojtěch.

Střelci FK Doubravník: Kliparchuk Vladyslav 4x, Bartoš Eduard 2x, Poňuchálek Antonin 2x, Němec Mikuláš 1x a Železný Vojtěch 1x

Soupeř proti nám nasadil 3 hráče, kteří chodí hrát za mladší žáky a hned to bylo na úrovni utkání vidět. Přestože jsme mfěli velice mladou sestavu, dokonce 2 hráče ročníku 2015, tak jsme se herně byli velice vyrovnaným soupeřem a nebýt vynikajícího golmana Tišnova, tak mohl být výsledek daleko příznivější.

Oproti minulému utkání jsme předvedli daleko lepší výkon a dá se konstatovat, že přestože jsme prohráli, tak se nemáme vůbec za co stydět. Měli jsme míč o něco více na svojích kopačkách, k vidění byli krásné kombinace i skvělé individuální akce. Jediné co nám snad chybělo byla přesnější a razantnější střelba z dálky.

V zápase jsme zaznamenali na nás nevídanou věc: 3 góly jsme dali z rohu, jeden přímo (Vlad), druhý hlavičkou (Tonda) a poslední dorážkou (Vojta), a žádný jsme z rohu nedostali.

Všichni hráči podali výborný výkon. Zvláštní ocenění si zaslouží oba golmani a malý Maťko na pravém okraji obrany.

Děkuji hráčům za nádherné utkání.